Projekt i wykonanie fmdgroup.pl

Renowacja mebli drewnianych w mieście Poznań

Głównym profilem działalności pracowni konserwatorskiej Stefanschulz.pl jest kompleksowa renowacja mebli drewnianych. W naszym zakładzie zlokalizowanym w dogodnym miejscu na terenie miasta Poznań, świadczymy profesjonalne usługi z zakresu odnawiania mebli, przywracając dawnym przedmiotom utraconą świetność.

Wykonując prace renowatorsko-konserwatorskie stosujemy wyłącznie sprawdzone, tradycyjne techniki renowacji mebli oraz najwyższej jakości materiały, dostarczone przez uznanych międzynarodowych producentów.

Fachowe i kompleksowe odnawianie mebli

Od kilkudziesięciu lat zajmujemy się fachową i kompleksową renowacją mebli drewnianych na terenie Poznania i okolic. Naszą specjalnością jest odnawianie mebli starych i zniszczonych, w szczególności komód, kredensów, szaf, regałów, łóżek, stołów, krzeseł, gabinetów ,biurek i innych. Do każdego zlecenia staramy się podchodzić indywidualnie, gdyż doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy sprzęt jest inny i wymaga doboru odpowiednich technik renowacyjnych.

Renowacja mebli drewnianych to nie tylko nasza praca, ale również pasja, którą realizujemy z sercem i ogromnym zaangażowaniem. Specjalizujemy się w odnawianiu mebli klasycznych, vintage, a także antycznych i kolonialnych.

Oferta naszej pracowni jest skierowana zarówno do podmiotów gospodarczych, jak również do indywidualnych klientów. Przyjmujemy zlecenia na prace konserwatorsko-renowacyjne na terenie całego miasta Poznań.