Projekt i wykonanie fmdgroup.plOdnawianie starych i zużytych schodów z drewna

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, pracownia konserwatorska Stefanschulz.pl oferuje najwyższej jakości usługi z zakresu renowacji schodów drewnianych. W naszym zakładzie usytuowanym w dogodnym miejscu na terenie miasta Poznań, kompleksowo odnawiamy stare meble oraz schody drewniane, starając się sprostać wysokim wymaganiom stawianym przez klientów.

Renowacja schodów drewnianych, podobnie jak odnawianie starych mebli, jest procesem czasochłonnym, wymagającym pełnego zaangażowania oraz doboru odpowiednich środków renowacyjnych. W celu zachowania naturalnego koloru drewna stosujemy wyłącznie sprawdzone lakiery podkładowe, koloryzujące, powierzchniowe oraz bejce. W ten sposób można uzyskać zupełnie odmienione schody, które na nowo odzyskają swój blask.

Renowacja schodów drewnianych, podobnie jak odnawianie starych mebli, jest usługą wykonywaną przez naszą pracownię szybko, sprawnie oraz na najwyższym poziomie. Stanowi ona znakomite rozwiązanie w sytuacji, gdy powierzchnia stopni z drewna straciła swój blask, łuszczy się i wyciera.

Renowacja schodów obejmuje kilka zabiegów konserwatorsko-renowacyjnych, których celem jest przywrócenie konstrukcji estetycznego wyglądu i zapewnienie drewnianej powierzchni trwałości na długie lata. W ten sposób, oprócz tego, że schody odzyskują swoją świetność, na wartości nabiera całe pomieszczenie.

Pracownia konserwatorska Stefanschulz.pl świadczy szeroką gamę usług w zakresie rekonstrukcji, uzupełniania oraz renowacji schodów i starych mebli. Główny obszar naszej działalności to miasto Poznań.